Харківський суд над Юлією Тимошенко перенесли на 23 листопада

sud perenesli1

 
Київський райсуд Харкова переніс розгляд у справі ЄЕСУ на 23 листопада. Таке рішення оголосив на засіданні головуючий суддя Костянтин Садовський. «Суд ухвалив неможливим розглядати справу у відсутності Юлії Тимошенко і її захисника, оголосити в судовому засіданні перерву до 23 листопада 2012 року до 14.00», - заявив суддя.


При цьому керівник групи захисту екс-прем’єра Сергій Власенко вніс клопотання про припинення розгляду справи до одужання Юлії Тимошенко, повідомляє byut.com.ua.

Засідання суду тривало близько 10 хвилин. Як зазначив Сергій Власенко, сьогоднішнє судове засідання важко назвати таким, коли виходить суддя і зачитує заздалегідь підготовлений текст.

Він також повідомив, що суддя систематично відмовляється розглядати клопотання захисту. При цьому клопотання прокуратури розглядається завжди.

«Усі присутні у залі засідання суду побачили, що суддя вкотре зачитує те, що йому написали заздалегідь. Назвати те, що відбувалося судовим засіданням, просто неможливо», - підкреслив Власенко.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.