Телепортація реальна

teleportatsiya02

 
Група фізиків, які є співробітниками університетів Великобританії та Нідерландів, змогли відтворити квантову телепортацію. Під час свого унікального експерименту вони перемістили кілька атомів на відстань у три метри.


Вчені продемонстрували переміщення в просторі. Для експерименту дослідникам знадобився охолоджений до наднизьких температур алмаз. Завдяки високовпорядкованій організації кристалу, фізики змогли досконально вивчити стани одиничних електронів. Після цього їм вдалося домогтися високого класу надійності при передачі даних про стан частинок.

Як демонструють показники, які були зафіксовані до і після телепортації, атоми були переміщені з абсолютною точністю і на відстань у три метри. Групою фізиків керував професор Технологічного університету Делфта в Нідерландах Хенсон.

Даний науковий експеримент, який був здійснений вперше, є доказом того, що телепортація інформації, закодованої в субатомних частинках між двома точками, розташованими у трьох метрах один від одного, можлива, причому з абсолютною надійністю, передають «Дни.Ру».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.