​Половина людства вже користується Інтернетом

За оцінками Міжнародного союзу електрозв'язку ООН, більше 50% людства матиме доступ до Інтернету на кінець 2018 року. На кінець 2018 року, 51,2% населення світу, або 3,9 мільярда людей користуватимуться Інтернетом, йдеться в повідомленні організації, опублікованому на початку грудня, повідомляє «Голос Америки».


До цієї цифри входять всі, хто користувався всесвітньою мережею протягом останніх трьох місяців.

Десять років тому лише 20% людства користувались Інтернетом, пише The Economist.

Тепер Інтернет став доступний широким верствам населення і це може сприяти більшому економічному зростанню.

Дослідження показали, що зростання на 10% в поширенні Інтернету корелюється з додатковим зростанням економіки у 1,35% для країн, що розвиваються, пише видання.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.