​Екс-розвідники США допомагали Об'єднаним Арабським Еміратам шпигувати за користувачами iPhone

Колишні співробітники американських спецслужб брали участь у хакерських зламах мобільних телефонів критиків влади Об'єднаних Арабських Еміратів. Про це йдеться у новому розслідуванні інформаційної агенції Reuters, повідомляє «Голос Америки».


Проект під назвою Raven відслідковував комунікації активістів, представників іноземних урядів та бойовиків, які, на думку уряду Об'єднаних Арабських Еміратів, становили загрозу. Команда Raven також здійснювала хакерські злами телефонів жертв, використовуючи шпигунське програмне забезпечення під назвою KARMA, яке експлуатує вразливість системи відправки повідомлень iMessage на смартфонах iPhone.

Повідомляється, що ціллю Raven стали сотні активістів, урядовці та підозрювані в актах тероризму. Федеральне бюро розслідувань США, відзначає видання, нині розслідує, чи колишні американські правоохоронці, залучені до проекту Raven, передавали засекречену інформацію уряду Об'єднаних Арабських Еміратів. З розслідуванням ФБР буцімто співпрацює один із колишніх учасників проекту.

У ФБР відмовились коментувати розслідування інформаційної агенції.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.