​The Washington Post запропонував читачам згенерувати «Промову Трампа» за допомогою робота

Видання The Washington Post пропонує читачам дати роботу-спічрайтеру завдання згенерувати президентську промову. На сайті видання можна обрати президентів, промови яких робот візьме за основу, та поставити перед ним завдання створити варіант промови «про стан держави». Данна промова є традиційною для США і узагальнює обриси цілей президента у поточному році та пропонує огляд його досягнень, повідомляє «Голос Америки».


«Замість того, щоб за звичкою виписувати промову, давайте дозволимо роботу взяти відповідальність на себе та написати прекрасну, переконливу промову.(Наш робот очевидно чоловік)», - відзначає стаття.

Попри обіцяну «переконливість» кінцевого продукту, робот переважно генерує ланцюжки слабко пов'язаних реплік.

Наприклад, на основі попередніх промов чинного президента США, робот видав у якості перших двох речень Трампа наступне: «І ми хочемо, щоб кожен громадянин, який дивиться нас вдома, сказав це його дружині Ребецці? У час, коли ми відбудовуємо наш арсенал, сподіваюсь, що нам ніколи не доведеться нашим чудовим героям, нашим ветеранам?». Хмммм…

Президент США Дональд Трамп виголосив щорічну промову про стан держави перед повним складом Конгресу у вівторок 5-го лютого о 9-й годині вечора за місцевим часом.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.