​США можуть заборонити імпорт iPhone з Китаю - розглядаються спільні позови Apple і Qualcomm

У США триває патентна суперечка між технологічним гігантом Apple і компанією з розробки та дослідження бездротових систем зв'язку Qualcomm. Напередодні Комісія з міжнародної торгівлі США (штат Каліфорнія) винесла два рішення по патентній суперечці між компаніями, одна з яких виявилася на користь Qualcomm, а інша - Apple, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Так, раніше суддя Мері Джоан Макнамара визнала позов Qualcomm про порушення патенту обгрунтованим і рекомендувала заборонити імпорт деяких моделей мобільних телефонів від Apple з Китаю до США.

Однак напередодні Комісія з міжнародної торгівлі США повідомила, що рішення судді буде проаналізовано і прийнято окреме рішення про те, чи забороняти імпорт деяких моделей iPhone з Китаю.

Через деякий час Комісія з міжнародної торгівлі США постановила, що інший позов Qualcomm проти Apple по патентах є необгрунтованим.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.