​Компанія Sandvine розірвала контракт з владою Білорусі - її технології використовували для «порушення прав людини»

Американська компанія Sandvine розірвала контракт з білоруською владою, в рамках якого в країну поставлялося обладнання для блокування інтернет-трафіку за допомогою технології DPI. Як повідомляє Bloomberg, у Sandvine повідомили, що влада країни використовувала технологію для «порушення прав людини» та створення перешкод «вільному потоку інформації під час виборів». Через це компанія прийняла рішення розірвати угоду, пише «Голос Америки».


Як підкреслив у своєму мікроблозі автор публікації в Bloomberg Райан Галлахер, рішення Sandvine означає, що влада Білорусі не зможе отримувати оновлення програмного забезпечення і втратить доступ до технічної підтримки, але саме обладнання для блокування інтернету продовжить працювати як мінімум найближчим часом.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.