​Китай запустив супутник дистанційного зондування Землі «Яогань-41» - космічний апарат успішно досяг заданої орбіти

Ракета-носій «Чанчжен-5 Y6» (Long March-5 Y6) із супутником дистанційного зондування Землі «Яогань-41» на борту успішно стартувала з космодрому Веньчан у провінції Хайнан. Запуск ракети-носія був здійснений у нічний час доби 15 грудня. Космічний апарат успішно досяг заданої орбіти, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу», посилаючись на китайське інформагентство «Сіньхуа».

Нинішній запуск став 500-м для ракет-носіїв серії «Чанчжен».

Зазначається, що оптичний супутник із функцією дистанційного зондування використовуватиметься в аграрній та кадастровій сферах, а також для моніторингу стихійних лих та метеорологічних попереджень.

Ряд західних джерел стверджують, що супутники класу «Яогань» призначені для військової розвідки та контролюються Силами стратегічної підтримки Народно-визвольної армії Китаю, які відповідають за космічну, кібер- та електронну війну.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

В отличие от предыдущих ночей, эта ночь выдалась неспокойной - противник опять атаковал нашу страну беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.