Генпрокуратура погодила повідомлення про підозру І. Гіркіну та І. Безлеру

g b

 
Генеральна прокуратура України 24 жовтня 2014 року погодила повідомлення про підозру керівникам незаконних збройних формувань І. Гіркіну у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст. 27 - ч. 3 ст. 146, ч. 3 ст. 27 - ч. 2 ст. 127, ч. 3 ст. 27 - п.п. 1, 3, 4 ч. 2 ст. 115 КК України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини; катування; умисне вбивство) та І. Безлеру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 27 - ч. 3 ст. 146 КК України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

Процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні за фактом позбавлення волі та умисного вбивства проукраїнських активістів Ю. Поправка, В. Рибака та І. Дяковського здійснює Генеральна прокуратура України.

Наразі органом досудового розслідування вживаються вичерпні заходи, спрямовані на встановлення всіх осіб, причетних до вчинення вказаних кримінальних правопорушень.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.