ЦВК та імпічмент президента

cvk impichment

 
От ми зараз усією країною виявили, наскільки жахливо себе поводить ЦВК і як багато у складі цієї доленосної інстанції є нехороших людей. Про палац Охендовського ми чули, але тепер наглядно бачимо, в чому суть життєвого успіху Охендовського, за що Охендовському дають гроші на палаци і нагороди.


Постає тут питання – а хто, власне, відповідає за цей весь розгул нечистої сили, в котрий перетворили місцеві вибори-2015?

Читаємо Конституцію. Стаття 85, пункт 21 передбачає, що склад Центральної виборчої комісії призначає Верховна рада за поданням Президента.

За поданням Президента, повторю я.

Коли мало бути подання?

Читаємо поставу Верховної ради http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/1121-16  про призначення тих людей, котрі зараз видають себе за ЦВК.

Вона датована 1 червня 2007. Закон України «Про Центральну виборчу комісію» (Стаття 6, пункт 8), каже, що строк повноважень члена Комісії - 7 років.

Отож, в обов’язках Президента було вчинити так, щоб прострочений ще 1 червня 2014 року склад ЦВК було замінено на новий.

Власне, у цьому був величезний запит суспільства, після тотально сфальшованих виборів 2012 року.

Але Порошенко до сих пір не вніс подання до Ради. Цим, по суті, прямо відмовляється виконувати свої обов’язки як посадової особи, з дуже тяжкими і очевидними усім наслідками у вигляді викривлення волевиявлення під час виборів.

Для імпічменту Порошенка зараз є усі формальні підстави.

Igor Lutsenko, facebook.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.