​«Мир палацам, війна хатам» - таку судову реформу сьогодні прийняла ВР

Тільки що ВР прийняла закон про судочинство в Україні. Те, що відбувалося в залі, не піддається опису. Монотонно зачитувалися «поправки», за які ніхто не голосував. Коли всі поправки були «розглянуті» і природно не прийняті, з трибуни з заключним словом до «поважної» публіки звернувся голова комітету Князевич (людина «чего изволите») і зачитав остаточно підтримані комітетом правки в закон під стенограму. Вирішив догодити всім «крикунам», внісши деякі незначні відхилені раніше правки в закон і зачитавши не правки, а тільки їх номери.


Андрійко (Андрій Парубій - ред.) аж бігом поставив це на голосування. З першого разу, правда, голосів за традицією не було (211), але при повторному голосуванні знайшлися 231 голос, включаючи кнопкодавів. І ніякі вигуки залу «Ганьба» в розрахунок прийняті не були.

Правда, для масовості голоси свої дав Оппоблок і Відродження (дали разом 42 голоси).

Ось така у нас «коаліція», переписавши закон під себе, зробили правосуддя тільки для заможних VIP-персон. Перефразовуючи, можна сказати: «світ палацам, війна хатам».

Тетяна Потураєва, facebook.com

У переддень до цього Іван Пєтухов писав на сторінці Фейсбук: «Невже український політикум завтра (3 жовтня- ред.) свідомо проголосує за цей нав'язаний пуйлом колоніальний мотлох - законопроект №6232?!

Пропоную нагадати про це своїм знайомим народним депутатам...

«Новації Господарського процесуального кодексу є переписаними нормами держави агресора – російської федерації.

Запропонована Президентом фейкова реформа не тільки не вирішує питання створення справедливої системи судочинства, вона робить людей ще більш безправними, позбавляє людей рівності, закриває для бідних людей доступ до правосуддя, при цьому суди, які стають кишеньковими у Президента та його оточення, зможуть в повній мірі стати системою свавілля і, зокрема, вирішувати, який закон відповідає чи не відповідає Конституції.

Негативні тенденції проекту Закону, які стануть суттєвою шкодою нашим громадянам, загрозою суспільству та прагненням України на шляху до Євроінтеграції, запроваджують:

- легітимізацію рішень попередньої влади щодо передачі у приватні руки земель, природних копалень, угідь, озер, надр, власність яких Конституцією закріплено за українським народом;

- запровадження механізмів рейдерства по рішеннях судів, прийнятих 10 років тому;

- наступ на свободу доступу до зали судових засідань;

- створення механізмів таємних зустрічей суддів із кожною зі сторін окремо та заборона під страхом відповідальності предмету фіксації розмови навіть учасником процесу;

- скасування права на вільний відеозапис у суді, зокрема неетичної поведінки суддів;

- створення серйозної загрози для єдності судової практики, підстав для прийняття сумнівних судових рішень та хаосу у правозастосуванні відповідних норм та положень, знищення незалежного і справедливого апеляційного процесу;

- встановлення обмежень щодо реалізації права на свободу мирних зібрань;

- створення бар'єрів для звернення громадян до Європейського суду з прав людини тощо...»

Руслан Князевич. Фото з прямої трансляції на каналі «Рада»Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Оперативная обстановка на 15 августа на 15 часов по киевскому времени – самым тяжелым направлением для нас является бахмутское

подробнее

Опрос

На вашу думку, як має бути страчений путін?

Конфликты и законы © 2008-2022.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.