​«Мир палацам, війна хатам» - таку судову реформу сьогодні прийняла ВР

Тільки що ВР прийняла закон про судочинство в Україні. Те, що відбувалося в залі, не піддається опису. Монотонно зачитувалися «поправки», за які ніхто не голосував. Коли всі поправки були «розглянуті» і природно не прийняті, з трибуни з заключним словом до «поважної» публіки звернувся голова комітету Князевич (людина «чего изволите») і зачитав остаточно підтримані комітетом правки в закон під стенограму. Вирішив догодити всім «крикунам», внісши деякі незначні відхилені раніше правки в закон і зачитавши не правки, а тільки їх номери.


Андрійко (Андрій Парубій - ред.) аж бігом поставив це на голосування. З першого разу, правда, голосів за традицією не було (211), але при повторному голосуванні знайшлися 231 голос, включаючи кнопкодавів. І ніякі вигуки залу «Ганьба» в розрахунок прийняті не були.

Правда, для масовості голоси свої дав Оппоблок і Відродження (дали разом 42 голоси).

Ось така у нас «коаліція», переписавши закон під себе, зробили правосуддя тільки для заможних VIP-персон. Перефразовуючи, можна сказати: «світ палацам, війна хатам».

Тетяна Потураєва, facebook.com

У переддень до цього Іван Пєтухов писав на сторінці Фейсбук: «Невже український політикум завтра (3 жовтня- ред.) свідомо проголосує за цей нав'язаний пуйлом колоніальний мотлох - законопроект №6232?!

Пропоную нагадати про це своїм знайомим народним депутатам...

«Новації Господарського процесуального кодексу є переписаними нормами держави агресора – російської федерації.

Запропонована Президентом фейкова реформа не тільки не вирішує питання створення справедливої системи судочинства, вона робить людей ще більш безправними, позбавляє людей рівності, закриває для бідних людей доступ до правосуддя, при цьому суди, які стають кишеньковими у Президента та його оточення, зможуть в повній мірі стати системою свавілля і, зокрема, вирішувати, який закон відповідає чи не відповідає Конституції.

Негативні тенденції проекту Закону, які стануть суттєвою шкодою нашим громадянам, загрозою суспільству та прагненням України на шляху до Євроінтеграції, запроваджують:

- легітимізацію рішень попередньої влади щодо передачі у приватні руки земель, природних копалень, угідь, озер, надр, власність яких Конституцією закріплено за українським народом;

- запровадження механізмів рейдерства по рішеннях судів, прийнятих 10 років тому;

- наступ на свободу доступу до зали судових засідань;

- створення механізмів таємних зустрічей суддів із кожною зі сторін окремо та заборона під страхом відповідальності предмету фіксації розмови навіть учасником процесу;

- скасування права на вільний відеозапис у суді, зокрема неетичної поведінки суддів;

- створення серйозної загрози для єдності судової практики, підстав для прийняття сумнівних судових рішень та хаосу у правозастосуванні відповідних норм та положень, знищення незалежного і справедливого апеляційного процесу;

- встановлення обмежень щодо реалізації права на свободу мирних зібрань;

- створення бар'єрів для звернення громадян до Європейського суду з прав людини тощо...»

Руслан Князевич. Фото з прямої трансляції на каналі «Рада»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.