​Функціонування НАБУ і САП опинилося під загрозою

Генеральна прокуратура України планує скоротити кількість посад в Спеціалізованій антикорупційної прокуратурі на 10%. Про це заявив керівник САП Назар Холодницький в інтерв'ю Цензор.НЕТ.


«У планах Генпрокуратури на 10% скоротити САП. Я написав листа про збільшення штату. Мені було відмовлено. Хоча в бюджеті 2017-2018 розраховано на ту кількість, яку я прошу. З 45 посад хочуть 5 осіб зменшити », - розповів він.

За словами Холодницького, навантаження на прокурорів САП зростає.

«На початку року було процесуальне керівництво в приблизно 300 виробництвах, зараз 508. І це не кажучи про судові розгляди!» - поскаржився глава антикорупційної прокуратури.

Він також додав, що планував оголосити конкурс на 7 вакансій, але тепер не може цього зробити. «Я сподіваюся, що Юрій Віталійович (Луценко - ред.) перегляне ці плани. Інакше питання функціонування НАБУ і САП стоїть під загрозою», - заявив Холодницький.

Назар Холодницький. Фото УНІАН



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.