​Схрещення бульдога з носорогом, або Як знищують судову систему

Як довела практика, з якою вже стикнулось більшість українців, усі так звані реформи, що втілюються під егідою та контролем Петра Порошенко, призводять до розвалу галузі, яку, начебто, повинні були покращити.


Нині ні для кого вже не є секретом, що так звана реформа міліції призвела лише до зміни вивіски, а також того, що більшість міліціянтів, яких попросили з роботи через реформу, відновились на посадах через суди, та ще й отримали потому компенсації. Тобто: держава робила реформи на гроші Заходу, витратила кошти на реформування, яке скінчилось на селфі з новою поліцією, а потому бюджет ще й заплатив тим, кого через реформу попросили з органів.

Провалилась і реформа прокуратури. Те, що наразі відбувається в прокурорській галузі під керівництвом прокурора без освіти, призводить до того, що кваліфіковані кадри, які не погоджуються на повне ігнорування закону, йдуть з прокуратур. А з іншого боку, представники нової влади роблять все можливе, аби витиснути з прокуратури фахівців, а на їхні місця брати усіляких дєєвих, слухняних та безвідмовних.

Подібна ситуація склалась і з реформуванням судової системи. Як розмірковують у юридичній спільноті, подібне реформування призведе до колапсу судової системи. Мало того, що усілякими нововведеннями влада Порошенко обмежила можливість громадян вирішувати свої питання через суди, оскільки оплата судового збору стала для більшості українців майже неможливою, так і те, що Порошенко поспіхом до 31 грудня 2017 року через те, що надалі втрачає юридичну можливість створювати суди своїми указами, робить спробу поєднати одні суди та ліквідувати інші, призведе до незрозумілих змін, а то й вакханалії.

Розформування місцевих судів з подальшим їх перетворенням в суди окружні сприймається суспільством з великою осторогою, адже наслідки інших реформ вже відчутні, оскільки реформування міліції буле таке «вдале», що призвело не до зменшення, а підвищення криміногенної ситуації в країні. Медична реформа – теж далася взнаки: тепер люди роблять все можливе, аби не потрапляти до державних закладів лікування, оскільки там влаштували знущання над громадянами та кшталт: отримай талончик на талончик, а тому йдуть до приватних клінік.

Тож реорганізація судів теж не викликає як у громадян, так і у юристів якихось позитивних емоцій, адже апеляційні суди: 27 ліквідуються, 26 створюються (за рахунок об'єднання Апеляційного суду Київської області та Апеляційного суду міста Києва). Адміністративні місцеві: ліквідуються Окружний адміністративний суд м. Києва та Київський окружний адміністративний суд. А натомість створюють Окружний адміністративний суд Київської області і Києва.

Господарські місцеві: ліквідується 27, створюються 26. Замість Господарського суду Києва і Господарського суду Київської області буде створено Окружний господарський суд Київський області та міста Києва.

Господарські апеляційні: ліквідуються 8, створюються 7.

Але, як говорять юристи, проблема не лише у тому, що тепер позивачі ще повинні розібратись, куди ж їм звертатись з позовами, а ще й у тому, що влада робить все можливе, аби повністю покласти суди під себе, аби судді буди ручними. А от тих, які проти того, аби ґвалтувався закон, попросять з системи.

А от чи є подібне реформаторство з усіма наслідками антидержавною діяльністю, покаже час, але вже сьогодні зрозуміло, що справжніх реформ, що призводять до покращення життя, влада не втілює. Все, що вона «реформує», призводить або до погіршення роботи галузі, або до її розвалу, або, як реформи в галузях газу і енергетики та ЖКГ, до збагачення монополістів, а не до регулювання галузі та створення ринкових відносин, появи незалежних операторів.

Що ж до реформ у судовій галузі, то у суспільстві вже побутує думка, що подібне реформаторство направлено на повну узурпацію влади президентом України.

Конфлікти і закони

Фото lvivpost.netКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Нардеп Гео Лерос просил вручить «Оскар» Зеленскому за инсинуацию покушения, но даже «Слуги» не оценили эту новую постановку

подробнее

Опрос

Ваше ставлення до введення в Україні латиниці замість кирилиці?

Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.