​В інсценуванні «вбивства» Бабченка бракує доказів причетності російських спецслужб

Аналізувати сумнівний список, що оприлюднений в сумнівний спосіб, немає ніякої потреби. Це все білий шум. Сьогодні для серйозної розмови на усі теми, породжені інсценуванням вбивства А. Бабченка, на жаль, бракує іншої інформації - доказів причетності російських спецслужб.


Я поняття не маю, чим переконували в СБУ журналістів, які заявили, що отриманої інформації для них достатньо. Але одна справа - переконати людину, що її життю щось загрожує, а інша - що це справа рук російських спецслужб.

Інсценування вбивства Бабченка нібито і готувалось для того, щоб встановити зв’язок між організатором і виконавцем вбивства в Україні та замовниками в рф. Але не лише доказів (які, я цілком розумію, що, можливо, і не підлягають оприлюдненню), але і заяв українських спецслужб, що вони встановили прізвище, ім’я, посаду замовника в рф, я не бачив.

Щойно такі заяви\інформація з’явиться, з’являться і підстави говорити про справу далі.

Bohdan Yaremenko, facebook.com

Куточок пам’яті журналіста Бабченко у Південній Осетії. Фото зі сторінки ФБ Oleg-Sandro Panfilov



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 15 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.