​В інсценуванні «вбивства» Бабченка бракує доказів причетності російських спецслужб

Аналізувати сумнівний список, що оприлюднений в сумнівний спосіб, немає ніякої потреби. Це все білий шум. Сьогодні для серйозної розмови на усі теми, породжені інсценуванням вбивства А. Бабченка, на жаль, бракує іншої інформації - доказів причетності російських спецслужб.


Я поняття не маю, чим переконували в СБУ журналістів, які заявили, що отриманої інформації для них достатньо. Але одна справа - переконати людину, що її життю щось загрожує, а інша - що це справа рук російських спецслужб.

Інсценування вбивства Бабченка нібито і готувалось для того, щоб встановити зв’язок між організатором і виконавцем вбивства в Україні та замовниками в рф. Але не лише доказів (які, я цілком розумію, що, можливо, і не підлягають оприлюдненню), але і заяв українських спецслужб, що вони встановили прізвище, ім’я, посаду замовника в рф, я не бачив.

Щойно такі заяви\інформація з’явиться, з’являться і підстави говорити про справу далі.

Bohdan Yaremenko, facebook.com

Куточок пам’яті журналіста Бабченко у Південній Осетії. Фото зі сторінки ФБ Oleg-Sandro Panfilov



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Якщо дивитись на різні історичні етапи, то росія повинна повернути землі не лише Китаю та Японії, але й Німеччині і Фінляндії

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.