​Милованов і Ко: аферисти на марші

Кожен українець але хоч раз стикався з ситуацією, що йому нав'язували ситуацію, при якій він або отримував шалений виграш, або пропонували задарма машину, або обіцяли золоті гори. Єдиною вимогою для отримання «щастя» завжди висувався ультиматум прийняти рішення негайно. І або негайно заплатити хоч маленькі гроші, за «великий виграш», або підписати «найвигідніший» кредит, або іншу угоду. І якщо хтось таки піддавався під чари «моментального щастя», то вже через день з'ясовував, його — кинули: товар виявився бракованим, машину ніхто давати не збирається, гроші забрав невідомий, а контракт, який ще вчора вважався вигідним, - виявився кредитною кабалою, яку тепер ніхто не знає, як розірвати.


На жаль, подекуди люди втрапляють в пастку аферистів, які, неначе використовуючи циганські чари, змушують людину робити те, чого вона б ніколи не зробила, якби добре подумала. А тому аферисти і послуговуються ефектом миттєвості термінового прийняття рішення: ні з ким не радячись, і, тим паче, не надавати договорів, які вимагають підписати, на винос, аби показати юристу, або віддати гроші тут і зараз, або погодитись на щось, не відходячи з місця. Бо лишень людина отямиться, все — афера зірвалась. А хто ж з аферистів хоче зірвати аферу?

Хоча, український народ — мудрий. Недаремно в народі говорять: швидко робиться, сліпе родиться. Тобто, підсвідомо люди знають: якщо хтось тебе заохочує до незрозумілої дії, обіцяючи манну з неба — знай, перед тобою аферист, мета якого або полишити тебе в дурнях, або щось відібрати. Але після прийняття рішення ти вже не зможеш повернути втрачене.

Тож дії команди Зеленського з продажу української землі, яку хочуть продати хоч тушкою, хоч опудалом, якраз і вкладаються у вище описану схему афери, коли людину вводять у циганський гіпноз, щось їй обіцяючи, але жодної конкретики і гарантії — не дають.

Учорашній виступ Милованова у Шустера дуже був схожий на виступ соціопата-афериста, мета якого — обдурити всіх, використовуючи будь-які методи. І так Милованов старався, видко, свої ж правила використовував: підготував компромат (або просто чорнуху) на кожного, і якщо йому не подобався виступ опонента — видавав на гора цей підготовлений, подекуди зовсім брехливий компромат. Але, як, видко, переконаний сам Милованов, — для плебса зійде.

Неповага до людей, до їхньої позиції - наскрізь йшла від аля-професора, дипломи якого ще треба повністю перевірити, бодай не виявилось, що окрім Київського політеху, все інше — тижневі курси при відомих університетах, які видаються — за знані школи економіки.

Істерика, яку пан Милованов влаштував на етері Шустера лише доводить, що самому Милованову сказали щось на кшталт: або ти її ведеш до ЗАГЗу, або вона тебе - до прокуратури. І, не бажаючи до прокуратури, Милованов готовий на все, аби лише довести, що українську землю треба продавати усім і без правил. Видко, той, що вже намірився отримати українські землі задарма, викручує Милованову і соросятам не лише причинне місце.

А тому гаврики і хочуть без правил, кадастрів, без гарантій розпродати українську землю і — зникнути. Що, донори гарантії дали? Інакше б боялись наслідків. Вони і зараз свідомі того, що лише 7% хоче продавати землю, і тому так агресивно налаштовані проти українців, які на підсвідомому рівні розуміють, що їх хочуть обікрасти. Адже навіть ті, хто ще якось підтримував продаж землі — прозріли. Пан Милованов озвучив ціну за гектар — 2 тисячі доларів. Виходить, що в його дуже вузькому одноклітинному мізку українці — як тубільці 17 століття, і вони за брязкальця і трошки грошей позбавлять себе права жити на своїй землі.

Найогиднішим, щоправда, можна вважати навіть не істеричність Милованова, що проявляє соціопатичні нахили, тобто такі, що є небезпечними для суспільства. Найогиднішим є те, що представники нової влади брешуть, як і попередники, але брешуть не відверто, загортаючи брехню в красиву обгортку, а займаються маніпуляціями та підмінами. Красномовним таким прикладом можна вважати не лише чорнуху на опонентів, яку озвучував Милованов, а й конкретне видавання одного законопроекту, проголосованого у 2008 році — за інший. Але ще противніше, що на ефірі був юрист, який розказав про справу «Зеленчук і Цицюра проти України» і доводив (коли всі вже знають, що це не так), що ЄСПЛ поставив питання про зняття мораторію на землю. Свідомі маніпуляції юристами справ ЄСПЛ у трактовці, якій у них не було, ще раз показує, що команда Зеленського — шулери, котрі поставили за ціль обдурити цілий народ. Що ж до рішення у справі «Зеленчук і Цицюра проти України», то його дуже добре розклав політолог Вячеслав Ільченко:

«Для початку треба правильно називати цей позов: справа «Зеленчук і Цицюра проти України» (від 22 травня 2018 р.). По-друге, треба дізнатись, що позов було подано людьми, які не планують займатись фермерською діяльністю (так вказано в п. 125 судового рішення). Відтак - позивачі не представляли переважну більшість власників землі в Україні. За статистичними дослідженнями не більше 10% власників паїв не планують займатись фермерською діяльністю.

Саме тому суд окремо в п. 157 свого рішення вказав, що присуджені ним компенсації можуть бути виправданими тільки для певної категорії власників землі - а не для взагалі всіх. Причому, слід зауважити, що позивачі вимагали 30 тис. євро відшкодування моральної школи, а отримали по рішенню тільки 3 тис. євро.

По-третє, рішення суду НЕ приписує уряду України негайно зняти мораторій. Ось дослівно, що вимагається в цьому рішенні:

- вжити належні законодавчі та/або інші заходи загального характеру з метою забезпечення справедливого балансу між інтересами власників земель сільськогосподарського призначення з одного боку та загальними інтересами суспільства з іншого боку (п. 150);

- рішення Суду не слід розуміти як таке, що зобов’язує невідкладно запровадити необмежений ринок земель сільськогосподарського призначення в Україні (там же, п. 150)».

І вишенька на тортику.

У секції порівняльного права суд зауважив, що хоч в Європі немає країн із повною забороною обігу землі як товару, в той же час немає і жодної країни із вільним ринком землі. Кожна країна вводить свої - і дуже суттєві обмеження на купівлю та продаж землі, і далеко не всі вони економічні.

Які ж обмеження вказав суд як суттєві? Ось вони:

- надання покупцем гарантій, що він дійсно буде займатись сільськогосподарською діяльністю (п. 48);

- зобов'язання покупця переїхати в місцину, де розташована куплена ним земля (там же);

- наявність у покупця відповідної освіти та попередньої діяльності в агросекторі (п. 49);

- переважне право викупу землі фермерами, місцевою громадою та державою (п. 50);

- заборона на володіння землею громадянами третіх країн (п. 51);

- обмеження максимальної площі землі, яка може знаходитись у одного власника (п. 52);

- спеціальна прозора процедура відкритого продажу землі із контролем громадськості (п. 53)».

Так що я б не рекомендував шановним прибічникам негайного ринку землі посилатись на те рішення. А то воно зовсім не на вашу користь». Посилання на джерело: facebook.com.

Ну а коли нешанований юрист наголосив, що референдум — це більшовизм, більше його слухати не хотілось, позаяк вже і у його професійних навичках нормальні люди — засумніваються. Щоправда, тоді не зрозуміло: чому референдум, про який теж говорили з зеленого болота про вибори і окуповані території, це — не більшовизм, а от з приводу землі — більшовизм?

Загалом українці змушені спостерігати за тим, що біля влади з'явилась когорта аферистів з проросійськими поглядами, ціль якої — розпродаж України або її знищення, а афера з продажем землі це - компрадорска схема, за якою у українців хочуть відібрати все за безцінь, а потому перетворити їх або на кочівний народ, або як індійців у резерваціях. Єдине, чого ніяк лобісти круків не враховують, що українці куди освіченіші, ніж люди в певних країнах Африки, де не розуміли, як їх хочуть обікрасти.

Тож аферистам Милованову і Ко треба не лише сказати стоп. Хлопчиків, про яких говорять, що у них є другий паспорт США, загалом треба гнати від влади. А разом — стягнути з них шкоду за збиток, нанесений країні.

Роксолана МАЙ, «Конфлікти і закони»

Тимофій Милованов. Фото з прямої трансляції «Свобода слова Савіка Шустера»Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Учора під час ворожого обстрілу зазнав поранення та помер під час евакуації один наш герой. Ще троє наших мужніх оборонців отримали поранення

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.