​Зеленський вирішив не лише розпродати землю, а й створити можливість вкрасти ту, яку не схочуть продавати?

Усі соціологічні опитування доводять: українці проти розпродажу української землі за правилами, які насаджує команда Зеленського. Але Зеленський та Ко вперто хочуть розпродати Україну. Дійшло до того, що 10 березня 2020 року Зеленський заявив, що земельна реформа відбуватиметься під його відповідальність. При цьому і він, і його оточення свідомі того, що жодних відповідальностей у Зеленського — немає, а у країні не існує структури, яка могла б насправді до відповідальності притягнути. Але похизуватись красивою фразою комік таки вирішив: видко, для нього президентство — теж просто роль, і вже у соціальних мережах люди припускають, що складається враження, що Зеленського найняли на роль президента невідомі українцям регенти.


Що ж стоїть за пафосною заявою Володимира Зеленського відносно земельної реформи? На це питання на своїй сторінці у ФБ відповів експерт-політолог Вячеслав Ільченко:

«Прочитав я на УП новину про те, що Зеленський «бере на себе відповідальність за земельну реформу».

З вашого дозволу, я зверну увагу на два важливих аспекти:

- Зеленський чітко артикулював послідовність цієї «реформи».

Спочатку відкриваємо ринок і дозволяємо купівлю-продаж (т. зв. «перший прецедент»), ПОТІМ приймаємо закон про референдум, проводимо референдум, і тільки ПОТІМ наводимо порядок в кадастрі.

Що, в свою чергу, означає, що згідно плану «земельної реформи» у народу думку питати не збираються. Озвучений Зеленським референдум після уже проведених «перших продаж» буде своєрідним плебісцитом, який легалізує уже закріплений розпродаж землі незалежно від його результатів. Тому що якщо кадастр буде налагоджений аж останнім пунктом реформи, то ніякого контролю сукупного землекористування не буде - а отже, ринок буде сформовано великими корпоративними власниками без українців і не в їх інтересах. Результати референдуму на цей ринок абсолютно ніяк не вплинуть - бо навіть якщо вони заборонять продаж, необхідні земельні масиви уже будуть продані, а їх власність - зафіксована в іноземних юрисдикціях. Модель Конго, в чистому вигляді.

- Зеленський жодним чином не згадав ані «бабушок із паями», ані фермерів, ані взагалі права українців на купівлю землі - про які розпинались ключові спікери «Слуг Народу».

Його ключовою аргументацією були «взяті зобов’язання». Враховуючи, що всі соціологічні опитування українців показують - що на розпродаж земель ніхто не давав мандату - йдеться про зобов’язання перед корпоративним покупцем. А публічне озвучення саме цього аргументу є своєрідним виправданням - бо обіцяно ринок було в грудні, а уже березень на дворі - і світова криза на п’яти наступає.

А законопроект №3131, який вводить додаткове податкове зобов’язання на землевласників (по суті, іще один земельний податок, тільки в рази вищий), покликаний це зобов’язання підкріпити - у вигляді зафіксованої в законопроекті готовності зачистити ринок під корпоративного іноземного власника. Бо такий податок потягне тільки корпорація.

От, власне, і все. Робіть висновки. Хоча я не розумію, як можна іще досі не розуміти, що відбувається...

П. С. Argumentum ad Hitlerum.

Я, може, когось розчарую, але в таких випадках формальне взяття на себе всієї відповідальності фюрером... тобто, президентом, не спрацює. Відповідати будуть всі - від дрібних виконавців до постановників задачі. Хто не вірить, перечитайте матеріали Нюрнбергського процесу», - пише Вячеслав Ільченко.

Фото з відеоролика на YouTube



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.