​Как бы поздравление с наступающим

2020 год уходит в прошлое. Туда ему и дорога!


Все сходятся на том, что наступающий 2021 год получится не скучным. Потому что в нем будут многочисленные скандалы, взаимные обвинения, аналогичные разоблачения и прочий движняк. А также предполагаются массовые протесты и даже досрочные парламентские выборы со сменой правительства и переформатированием власти.

Все так. Но вместе с закупкой попкорна советую также не забыть о приобретении корвалола и успокоительных на свой вкус. Потому что в новом году вполне возможны задержки с пенсиями и зарплатами, рост цен на все, включая коммуналку, инфляция и прочие эксцессы, неизбежно сопровождающие правление жадных глупых дилетантов. Да и хворь никуда не делась, как и спекуляции на ней.

Но помните: все, что происходит — к лучшему. Надо только не протупить, когда это лучшее будут проносить мимо нас. С Новым годом!

Alexandr Kochetkov, fafcebook.com

Фото со страницы ФБ Alexandr Kochetkov



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 11 жовтня розповів про наступні події на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.