​Ось результат «держави в смартфоні»


Якби Зеленський був чесним і порядним, то йому варто було б вийти ще в жовтні 2021 року, коли його почали попереджати про готовність рф до повномаштабного вторгнення, і сказати: «Вибачте, я щиро помилявся. З людожером домовитися не можна. Давайте мобілізувати сили, жити і діяти з усвідомленням того, що на кордоні у нас хрюкає стадо упирів. І нам їх треба стримувати. Як мінімум до того моменту, як їхнього головного не поховають у Кремлівській стіні. Війна - це інструмент створення всього нового, і це результативний інструмент, просимо допомоги, а сподіваємось лише на себе». Але це не про Зеленського.

Він не вчиться і не робить висновки, а чекати, поки він отямиться – просто немає часу. Не розуміє, що його оточення затягує країну в трясовину (чи розуміє?).

Учора подзвонив колега-журналіст з Новрегії Хансонсон і запитав: «Чому Зеленський так непрофесійно ставиться до своїх обов’язків, чому не змінює оточення і закриває лавочку під назвою офіс президента, посилаючись на статтю в Reuters 19.09.2023. "Corruption accusations continue to plague top Zelenskiy aides».

Стаття про корупційні схеми Татарова та афшорні компанії Зеленського.

https://www.reuters.com/.../graft-accusations-dog-top.../...

І як відповісти на питання. Як відповісти на питання, який дебіл писав президенту творчі метафори для виступу в ООН? Але точно не людина, яка має освіту і великій досвід дипломата! Чому і досі вся держструктура працює на схемах?..

Польське державне інформаційне агентство PAP процитувало слова Моравецького, а також нагадує: президент України під час 78-ї сесії Генасамблеї ООН у Нью-Йорку заявив, що країна намагається зберегти сухопутні шляхи для експорту зерна, але «тривожно спостерігати, як у цей час деякі люди в Європі грають на солідарність і влаштовують політичний театр, зробивши із зерна трилер і допомагають підготувати сцену для московського актора».

Ось так повинен казати президент, який в своїй країні нічого путнього не створив та й перспектив ніяких?

Ба більше, невже його оточення впевнені, що ніхто в світі не знає, що не Україна продає зерно, а зернотрейдери. Якби ланцюг був короткий: виробник – трейдер – порт, це одне. Але ж треба шахраїв нагодувати...

Зернотрейдинг в Україні – один із найбільш прибуткових видів бізнесу. Він є одночасно одним із найбільш закритих та індивідуальних. Найбільші зернотрейдери України – крупні агрохолдинги, торгові та зернопереробні компанії, які зацікавлені у придбанні якісного зерна за мінімальною ціною.

Аграрії вважають, що «у ситуації, яка склалася, винні і зернотрейдери, і уряд. Трейдери роблять свою справу. Це їх бізнес. Прем’єр не може змусити трейдерів знижувати ціну, але Аграрний Фонд повинен працювати з першого дня жнив. Під час війни Уряд повинен вийти на ринок, скуповувати зерно». (До речі, у Франції трейдерів нема, там аграрії мають кооперативи, у них свої термінали, свої елеватори, вони самі здійснюють продаж зерна.)

Додайте сюди систему автоматичного відшкодування ПДВ та схеми, прокладки, інтереси. Влада за ради отримання собі надприбутку - буде «продавлювати» схеми, навіть якщо на карту поставлена репутація країни, безпека…

Ось він результат «держави в смартфоні».

Манана АБАШИДЗЕ, facebook.com

Фото зі сторінки ФБ Манани Абашидзе



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.