Польські журналісти закликають Україну відмовитися від криміналізації наклепу

polska flag

 
Асоціація польських журналістів ухвалила заяву на знак солідарності зі своїми друзями в Україні. Вона закликає українську владу відмовитися від закону, який запроваджує кримінальну відповідальності за наклеп.


Ми вважаємо, що ухвалення цього закону завдасть шкоди свободі слова в Україні. Це спричинило б крок у бік самоцензури журналістів і, отже, унеможливлення ефективного контролю за владою і розкриттям механізмів корупції.

Ми вважаємо, що це дуже небезпечна спроба знищити незалежну журналістику і вільні засоби масової інформації, до чого ми не можемо ставитися байдуже.

Від імені Правління Асоціації польських журналістів заяву підписали президент Асоціації Кшиштоф Сковронські, віце-президенти Агнешка Ромашевська-Гузи, Пьотр Легутко.

Раніше аналогічний заклик зробили Міжнародна і Європейська федерації журналістів. Вони підтримали своїх партнерів в Україні Незалежну медіа-профспілку, яка вимагає не ухвалювати законопроект про криміналізацію наклепу в другому читанні, оскільки він становить загрозу свободі слова в Україні, повідомляє прес-служба Медіа-профспілки.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.