Проведение реформ в Украине должно было начаться еще в прошлом году – экс-посол США

djon herbst

 
Бывший посол США в Украине Джон Хербст считает, что президент Петр Порошенко и премьер-министр Арсений Яценюк занимались «политическими маневрами» вместо преобразований в стране.


Проведение реформ в Украине должно было начаться еще в прошлом году, до проведения внеочередных парламентских выборов, считает посол США в Украине в 2003–2006 гг. Джон Хербст. Об этом он заявил в эфире телеканала «Интер».

«Я думаю, что были ошибки как со стороны президента, так и со стороны премьер-министра. Они должны были начать реформы еще до прошедших парламентских выборов, а потом уже проводить преобразования, а не совершать политические маневры. В этом году нужно было осуществлять реформы, не дожидаясь давления МВФ», – отметил дипломат.

Хербст признал, что «есть причины, которые осложняют проведение реформ».

«Я это понимаю, но иногда политики должны не бояться рисковать. И в позитивном смысле президенту и премьеру нужно было брать риск на себя, проводя реформы в Украине», – заключил он.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.