​Західні оглядачі висловили думки про е-декларування українських чиновників

Головним наслідком офіційного визнання українськими чиновниками та політиками приголомшливого багатства на тлі загальної бідності населення можуть стати нові вимоги змін з боку громадськості. На це, коментуючи задекларовані українськими урядовцями та політиками значні персональні статки, вказують співробітники міжнародних ЗМІ та західні коментатори, повідомляє «Голос Америки».


«Декларації - це позитивна річ, але вони примушують протверезіти. Реальне питання, яке випливає із цієї ситуації, у тому, чи буде суспільство вимагати змін», - твітує Ян Бейтсон, журналіст ряду впливових західних видань, який працює в Україні.

«Деякі із озвучених цифр для Заходу є нормальними, але Україна це небагата країна, і небагата вона саме через політичну корупцію, а не через брак ресурсів», - також відзначає Бейтсон.

«Політика давно є шляхом до швидкого збагачення в Україні, але такий стан справ робить систему ще більш корумпованою, неефективною і саме тому це має припинитись», - міркує журналіст.

«Українці обурені багатством урядовців в Україні після Євромайдану», - коментує ситуацію журналіст «Радіо Свобода» Крістофер Міллер.

«Мінімальна заробітна платня в Україні $45/місяць; солдати отримують всього $276/місяць», - додає Міллер.

«Українці незадоволені після того, як політиків примусили задекларувати власне багатство - виявилось, що багато з них страшенно багаті», - резюмує настрої в Україні Александр Сміт, журналіст лондонського бюро NBC News.

Незадоволення значними статками посадовців накладається на загальне незадоволення громадян напрямком, в якому рухається країна. На останнє вказують результати дослідження громадської думки, проведеного в Україні International Republic Institute.

72% респондентів вважають, що Україна рухається у невірному напрямку;

51% рішуче незадоволені роботою Кабміну на чолі із Володимиром Гройсманом;

74% вважають, що економічна ситуація «дещо погіршилась», або «погіршилась значно»;

18%, майже кожному 5-му, доводиться заощаджувати гроші, щоб дозволити собі їжу;

35% заощаджують, щоб придбати одяг та взуття.

Фото AP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.