​Призвідців збиття малайзійського літака можуть судити заочно

Злочинців, які збили над Україною пасажирський літак Boeing 777, що належав компанії Malaysia Airlines, можуть судити заочно. Про це повідомила міністр закордонних справ Австралії Джулія Бішоп, передає «Польське радіо».


Більшість 298 пасажирів літака, який було збито майже три роки тому, становили голландці, але на борту були також 38 громадян Австралії та громадяни 17 інших країн.

У червні голландська сторона заявила, що процес буде відбуватися у голландському суді згідно з місцевим законом.

Як відомо, літак Malaysia Airlines було збито 17 липня 2014 року зенітним ракетним комплексом «Бук», виробленим у росії. Ракети було запущено з території, що окупована росіянами та проросійськими сепаратистами. Загинули усі пасажири. росія продовжує заперечувати факт, що постріли були здійснені з ракетної системи, яка належать до неї.

Фото Wikipedia



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.