​ІНП України: кінець діалогу з Польщею

На тлі польсько-ізраїльської дискусії стосовно поправки до Закону про Інститут нацпам’яті дедалі глибша криза у взаєминах Варшави з Києвом залишається на задньому плані. Усе за справою запису про «злочини українських націоналістів і членів формувань, які колаборували з Третім Рейхом». Польський законодавець визнає ці злочини геноцидом. Коли закон вступить у силу, заперечення цих історичних подій буде каратися, повідомляє Польське радіо.


Рішення польського парламенту шкідливе для Польщі і позбавлене здорового глузду - «Rzeczpospolita» наводить слова заступника голови Верховної Ради України Оксани Сироїд. Польський Інститут національної пам’яті не хоче коментувати цю справу.

«З польсько-українським історичним діалогом є величезна проблема, якої ми не спроможні вирішити», – каже газеті доктор Лукаш Ясіна з Польського інституту міжнародних відносин (PISM). «Незважаючи на те, хто ці проблеми розпочав, їх вирішувати мають обидві сторони, а нині ніхто не має наміру відступати» - стверджує Ясіна.

Фото polradio.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.