​Ангела Меркель: Відновлення територіальної цілісності України буде одним із завдань німецького уряду

Одним із завдань нового уряду Німеччини на міжнародній арені впродовж наступних 4 років буде робота із встановлення миру на Донбасі та відновлення територіальної цілісності України. Про це заявила канцлер ФРН Ангела Меркель у своєму першому після переобрання звіті в Бундестазі в середу, - повідомляє Укрінформ.


«Робота над виконанням Мінських угод буде продовжена, аби забезпечити відновлення суверенітету України та вивести на інший рівень відносини з росією», - заявила канцлер.

Незаконне порушення росією міжнародно визнаних кордонів вона назвала одним із величезних викликів сучасності.

Згадала Меркель і справу про замах на екс-розвідника Сергія Скрипаля. За її словами, вона «була би рада», якби не треба було називати росію з парламентської трибуни, «але все свідчить про те, що росія стоїть за цією атакою». Меркель також підкреслила, що сила Європи в її єдності.

Фото Укрінформ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.