​Польське ТБ відкрило пункт у Тбілісі, а у Києві коли? - запитує польське видання

У Тбілісі розпочинає роботу офіс Польського телебачення на Кавказі і Близькогму Сході. «TVP - це єдине польське телебачення, яке має тут свого кореспондента. Грузія та її околиці - це дуже важливий регіон. Кавказькі республіки, кордон Європи і Азії, передпліччя Близького Сходу», - читаємо у статті «Gazeta Polska Codziennie», повідомляє Польське радіо.


Кореспондентом призначено досвідченого воєнного репортера Марціна Мамоня. Автор статті Войцєх Муха вважає, що це слушний вибір, і згадує, що інколи у місця, де відбуваються гарячі події, посилають малокомпетентних людей. Як, наприклад, з київського Майдану, коли його обстрілювали беркутівці, репортаж намагалася вести Беата Тадла.

«А якщо ми вже говоримо про Україну, - читаємо у виданні, - то може вже надійшов час, аби й там почав роботу пункт ПТБ? У Києві не за горами вибори, Донбас час від часу вибухає від російських ракет, а Крим все ще знаходиться під окупацією російської федерації. Журналісти з досвідом, як в політиці, так і «на фронті», знаходяться на місці і тільки й чекають на сигнал».

Фото Facebook



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.