​Нафтогазова куомпанія PGNiG веде переговори про постачання газу в Україну

«Польська нафтогазова компанія (PGNiG) бере участь у чергових переговорах щодо постачання газу в Україну», - повідомив заступник голови PGNiG Мацєй Возьняк, передає Польське радіо.


PGNiG у першому півріччі поточного року надав Україні майже 220 кубометрів газу. «Це трішки менше, ніж рік тому, але ми сподівалися більшої турбулентності після рішення арбітражу Ґазпрому з Нафтогазом. До кінця року ми очікуємо стабілізації і домовляємося про чергові контракти на постачання газу», - сказав заступник голови PGNiG.

Під час прес-конференції представники Польської нафтогазової компанії повідомили, що 2019 року сподіваються на 29 партій скрапленого газу. Сьогодні пропускна спроможність терміналу у Свіноустю, що на Балтійському морі, 38 партій LNG протягом року. Польська нафтогазова компанія PGNiG у першому півріччі реалізувала 11 партій – 1,3 млрд кубометрів газу після регазифікації.

Крім цього, стало відомо, що до кінця року буде оголошено вирок Арбітражного трибуналу у справі позову PGNiG проти Ґазпрому. Йдеться про відновлення переговорів щодо контрактної ціни за паливо з рф.

Фото Wikipedia



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.