​Наступного року трудова міграція з України до Польщі зменшиться - прогноз

У 2019 році зменшиться потік трудової міграції з України до Польщі. Основна причина - перспективи уповільнення економічного зростання в Польщі до 3,5% у 2019 році та 2,8% у середньостроковій перспективі. Є загроза зниження темпів створення нових робочих місць та збільшення зайнятості, - йдеться в інфляційному звіті Національного банку Польщі за жовтень, повідомляє Польське радіо.


У першому півріччі 2018 року у Польщі кількість виданих дозволів збільшилася на 20% порівняно з першим півріччям 2017 року. Протягом двох попередніх років вона збільшувалася на понад 100%.

Крім того, у першому півріччі 2018 року на 23,5% зменшилася кількість поданих заяв на працевлаштування українців.

У 2015 році середній чистий дохід українського працівника в Польщі був більшим, ніж дохід в Україні на 390 доларів. У будівельній галузі - на 573 долари. У липні 2018 трудові іммігранти з України переважно отримували від 674 до 944 доларів.

Останнім часом, крім роботи у Польщі, українці активно цікавляться можливістю працевлаштування у Чехії. Про це свідчить вивчення запитів у Google.

У Нацбанку вважають, що міграція в інші країни Західної Європи може збільшитися у зв’язку зі спрощенням процедур для працевлаштування іноземних громадян.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.