​«Rzeczpospolita» про Україну: кінець воєнного стану, але не кінець війни

Щоденник «Rzeczpospolita» звертає увагу на закінчення в дев’яти областях України 30-денного воєнного стану, введеного після нападу росії на українські кораблі поблизу Керченської протоки. Одночасно, після кількох днів переговорів, досягнуто «новорічного перемир’я» на Донбасі, що почало діяти 29 грудня. «А закінчиться, ймовірно, так як попередні, раптовим посиленням обстрілу з російського боку», - цитує видання Польське радіо.


Видання цитує американського військового експерта Майкла Кофмана: «Виглядає, що росія хоче за першої нагоди залити Україну кров’ю». Як пише Кофман у своєму блозі, «артилерійські поєдинки (...) на лінії фронту зазвичай посилюються в січні-лютому, а починаються відразу після Різдва».

Публіцист Анджей Ломановський відзначає, що є ще три місяці до президентських виборів в Україні. Найімовірніше, москва має намір впливати на них військовими провокаціями. Тим більше, що українське суспільство втомлене за майже п’ять років війни і хоче миру, відзначає «Rzeczpospolita».

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.