​Важливий елемент газопроводу Польща-Україна готовий до роботи

Польська компанія-газовий оператор Gaz-System отримала дозвіл на використання нового 72-кілометрового газопроводу DN700 Германовичі-Страхоціна. Gaz-System повідомив, що це найважливіший елемент інтеграції не лише польсько-словацької транспортної системи, але також польської та української. Це має особливе значення у контексті майбутнього будівництва нового газопроводу Польща-Україна, який повинен пролягати між газовим вузлом у Германовичах (з польської сторони) та Більче-Волиця (з української), передає Польське радіо.


У грудні 2017 року Укртрансгаз і польська компанія-газовий оператор Gaz-System підписали угоду про співпрацю при підготовці техніко-економічного обґрунтування проєкту з'єднання польської та української газових систем. Документ передбачає не тільки інтеграцію газотранспортних систем обох держав для збільшення обсягу імпорту газу з Європи в Україну через Польщу, але й забезпечення зберігання європейського газу в підземних сховищах газу України і його подальшої подачі споживачам з країн ЄС.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.