​У Польщі посилюється конкуренція за працівників з України

У 2018 році вперше за багато років зареєстровано зменшення статистичних даних щодо трудової імміграції з України до Польщі. Агентства із працевлаштування стверджують, що потік українців не зменшився, хоча конкуренція за них посилюється. Про це пише видання Rzeczpospolita, повідомляє Польське радіо.


За інформацією газети, торік повітові управління праці по всій Польщі зареєстрували понад 1,58 млн заяв про намір доручити виконання роботи іноземцю з-за східного кордону, з яких понад 90% стосувалися українців. Крім того, управління видали 121,4 тис. дозволів на сезонні роботи, також в основному для працівників з України, випливає з даних Міністерства сім’ї, праці та соціальної політики.

Загалом торік короткотермінові іноземні працівники отримали 1,7 млн заяв та виданих уперше дозволів на сезонну роботу. Однак це не компенсувало зменшення на 243 тис. числа заяв для трудових іммігрантів з-за східного кордону.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.