​Лінас Лінкявічюс: ЄС має активніше підтримувати Україну

«Dziennik Gazeta Prawna» розмістив розмову з міністром закордонних справ Литви Лінасом Лінкявічюсом. Литовський міністр, зокрема, говорить про близькосхідну конференцію, що відбулася у Варшаві, оцінює причини білорусько-російської суперечки, говорить теж про взаємини з Україною. І ось, що стосується України, міністр Лінкявічюс має надію, що Україна продовжить євроінтеграційний напрямок і подолає проблеми, спричинені російською агресією, повідомляє Польське радіо.


Литовський політик вказує, що від українців залежить, кого виберуть на виборах. Литва, натомість, співпрацюватиме з кожним лідером.

За словами міністра, ЄС має активніше підтримувати Україну, необхідно також зміцнювати опір проти російської пропаганди. Важко сподіватися, що росія звільнить українських моряків. Такого не станеться, – вважає голова МЗС Литви. І додає, це показує, яким чином росіяни втручаються в політичну ситуацію – посередньо і безпосередньо.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.