​Матеуш Моравєцький: Заяву ЄС про агресію росії проти України ухвалено з ініціативи Польщі

Заяву про російську агресію проти України ухвалено на саміті Європейського Союзу в Брюсселі завдяки ініціативі Польщі. Повідомив про це очільник польського уряду Матеуш Моравєцький. «Передусім, на основі нашого тексту ухвалено заяву, яка стосується російської агресії в Криму. Також останні події в Азовському морі, в Керченській протоці тут відповідно показано і засуджено. Ми стараємося усвідомлювати на форумі Європейського Союзу, яка це важлива проблема і як важливо, щоб ми виступали одноголосно», – сказав прем’єр-міністр Польщі, передає Польське радіо.


У висновках із саміту, який відбувся цими днями (21–22 березня) в Брюсселі, записано, зокрема: «П’ять років після незаконної анексії Криму та Севастополя росією, Європейський Союз залишається рішучим у підтримці суверенітету і територіальної цілісності України». Європейські лідери наголосили, що вони не визнають анексію Криму і надалі засуджують дії, які є порушенням міжнародного права і становлять загрозу міжнародній безпеці.

Матеуш Моравєцький. Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Якщо ви прочитаєте інтерв’ю головнокомандувача Сирського, то у вас складеться враження, що Збройними Силами України керує російський агент

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.