​Матеуш Моравєцький: Заяву ЄС про агресію росії проти України ухвалено з ініціативи Польщі

Заяву про російську агресію проти України ухвалено на саміті Європейського Союзу в Брюсселі завдяки ініціативі Польщі. Повідомив про це очільник польського уряду Матеуш Моравєцький. «Передусім, на основі нашого тексту ухвалено заяву, яка стосується російської агресії в Криму. Також останні події в Азовському морі, в Керченській протоці тут відповідно показано і засуджено. Ми стараємося усвідомлювати на форумі Європейського Союзу, яка це важлива проблема і як важливо, щоб ми виступали одноголосно», – сказав прем’єр-міністр Польщі, передає Польське радіо.


У висновках із саміту, який відбувся цими днями (21–22 березня) в Брюсселі, записано, зокрема: «П’ять років після незаконної анексії Криму та Севастополя росією, Європейський Союз залишається рішучим у підтримці суверенітету і територіальної цілісності України». Європейські лідери наголосили, що вони не визнають анексію Криму і надалі засуджують дії, які є порушенням міжнародного права і становлять загрозу міжнародній безпеці.

Матеуш Моравєцький. Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.