​У київському Костелі представники польської меншини та дипломати молилися за жертв смоленської катастрофи

Через кілька днів виповниться 9 річниця трагічних подій з 10 квітня 2010 року. Богослужіння відправлено в Костелі святого Миколая, - це храм, пов'язаний із польською громадою Києва. У молитві брали участь представники польської меншини, дипломати та поляки, які працюють в українській столиці, повідомляє Польське радіо.


Посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький в інтерв'ю журналістам підкреслив, що поляки мають пам'ятати про жертв смоленської катастрофи. Він додав, що це пам'ять про тих, хто загинув у ході виконання державного обов'язку, а отже, і зобов'язання, що виконується від імені поляків.

Храм святого Миколая, в якому проходила молитва, це місце символічно пов'язане з великими поляками. Його відвідали президент Лех Качинський, а також Іван Павло ІІ.

Бартош Ціхоцький нагадав, що тривалий час Польща докладає зусиль задля повного повернення храму вірним. Дипломат додав, що будівля була побудована як храм, а не для інших цілей. «Ми будемо наполягати, щоб храм повернувся і служив католикам», - підкреслив Ціхоцький.

Нині храм, побудований у неоготичному стилі, служить концертним залом, в якому католикам дозволяється відправляти богослужіння.

Храм святого Миколая. Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.