​Центральна антикорупційне бюро Польщі та НАБУ успішно провели спільну спецоперацію

Агенти ряшівської делегатури Центрального антикорупційного бюро ЦБК (CBA) у співпраці з Національним антикорупційним бюро України (НАБУ) спіймали на гарячому двох осіб з Польщі та України, які за хабар мали посприяти імпорту та експорту товарів великої вартості без реєстрації під час прикордонних перевірок, повідомляє Польське радіо.


Чоловіки посилалися на вплив у митних і казначейських органах та прикордонних службах як Польщі, так і України. Спільна польсько-українська спецоперація була спрямована на перевірку кримінальної діяльності злочинної групи.

Затримані мали здійснити контрабанду товарів на суму 1,2 млн злотих (280 тис. євро). За свою «допомогу» чоловіки вимагали 80 тис. злотих (понад 18 тис. євро) хабара. Під час спецоперації вони взяли 10 тис., а решту мали отримати після завершення всієї оборудки.

Чоловіків передано Регіональній прокуратурі в Любліні.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.