​Британський суд зобов’язав «Ґазпром» виплатити дивіденди від Nord Stream AG українському «Нафтогазу»

Британський суд зобов’язав «Ґазпром», в разі отримання дивідендів від Nord Stream AG, перерахувати на рахунок українського «Нафтогазу» 145 мільйонів доларів із належної йому суми як гарантію виконання вимог суду. Одночасно при прийнятті рішень щодо дивідендів «Ґазпром» має отримати згоду суду або «Нафтогазу», - повідомляє Польське радіо з посиланням на «Gazeta Polska Codziennie».


Видання нагадує, що в середині червня минулого року комерційний суд у Лондоні дав згоду на замороження британських активів, які належать російському монополісту. Це було необхідним для забезпечення виконання рішення Стокгольмського арбітражу про компенсацію на суму 4,63 млрд доларів за недопоставлені «Ґазпромом» обсяги газу для транзиту. З цієї суми «Нафтогазові» вдалося отримати 2,1 млрд дол.

Фото Телеканал 24



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.