​ОБСЄ та США закликали українську владу покарати винних у вбивстві журналіста Павла Шеремета

У треті роковини вбивства українського журналіста Павла Шеремета в ОБСЄ закликали керівництво України посилити зусилля, щоб припинити безкарні напади на журналістів. «Вже три роки вбивство Павла Шеремета залишається нерозв'язаним і продовжує негативно впливати на свободу самовираження, свободу ЗМІ та безпеку журналістів», - цитує слова Гарлема Дезіра, представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ «Голос Америки».

Гарлем Дезір голосив, що обов'язком української влади є забезпечити «переслідування виконавців і тих, хто стоїть за цим вбивством, а також іншими нападами та вбивствами журналістів, і притягнути винних до правосуддя. Безкарність таких злочинів неприйнятна і призводить до подальшого насильства».

Притягнути до відповідальності винних у смерті Шеремета закликали і США.


«Незалежні ЗМІ відіграють важливу роль в українській демократії», - наголошує відповідна заява Посольства США в Україні.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.