​На польсько-українському кордоні кілька днів працюватиме додатковий перехід

На польсько-українському кордоні поблизу сіл Волосате-Лубня на південному сході Польщі від найближчого четверга працюватиме додатковий прикордонний контроль. Про це повідомила речниця Бескидського відділу Прикордонної служби Ельжбєта Пікор. Ним можна буде користуватися включно до суботи, передає Польське радіо.


Речниця додала, що прикордонний пункт пропуску буде працювати від четверга до суботи включно між 9 та 18 годинами, у межах перевалу Бескид поблизу гори Менчил.

«Перетинати кордон зможуть усі особи, незалежно від громадянства, на підставі документів, що дозволяють переходити кордон. Туристи зможуть перетнути кордон пішки та на велосипеді. Кожний мандрівник мусить пройти контроль польських та українських прикордонників і митників», - додала майор Ельжбєта Пікор.

Вона зазначила, що громадяни держав Європейського Союзу повинні мати із собою дійсний паспорт, а громадяни України, крім паспорта, повинні мати теж візу або документ, що дозволяє перебування, або ж дозвіл у межах місцевого прикордонного руху.

Фото bieszczadzki.strazgraniczna.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.