​Все більше українських мігрантів хочуть виїхати з Польщі до країн Євросоюзу, особливо - у Німеччину

Збільшується число трудових мігрантів з України, котрі хочуть виїхати з Польщі. За словами видання «Puls Biznesu», це проблема, оскільки наступні працівники зі Сходу до Польщі не приїдуть, повідомляє Польське радіо.


«Перспектива відкриття на початку наступного року німецького ринку праці для осіб з-за меж Європейського Союзу вже тривалий час турбує польських працедавців, на яких працюють українці. Декілька місяців тому агентство із працевлаштування Manpower провело анкетування майже 750 громадян України, котрі працюють у Польщі. Виявилося, що виїхати з Польщі хоче щочетвертий з них. Ці дані підтверджує дослідження, проведене нещодавно іншою великою фірмою, яка працевлаштовує українців у Польщі - Personnel Service», - пише газета.

Видання наводить слова голови Personnel Service Кшиштофа Інґльота, який вважає, що «в результаті більшого відкриття інших членів ЄС на працівників з України з Польщі може виїхати від 250 до 500 тисяч осіб».

За словами «Puls Biznesu», трудових мігрантів з України на Захід вабить, у першу чергу, бачення більших заробітків та вищого стандарту життя. Аж дві треті українців хотіли би виїхати з Польщі саме до Німеччини.

Нагадаємо, за звітом Організації економічного співробітництва і розвитку, щоп'ятий з трудових іммігрантів у світі прибув у 2017 році саме до Польщі, яка стала світовим лідером.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.