​В Івано-Франківську відбувся XV Всеукраїнський конкурс з орфографії польської мови

15 листопада в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні відбувся XV Всеукраїнський конкурс з орфографії польської мови. У ньому взяли участь студенти державних та приватних закладів вищої освіти України, які вивчають польську мову і не були головними призерами попередніх конкурсів. Загалом, це 39 студентів із 22 університетів, зокрема з Києва, Львова, Житомира, Чернівців та Одеси, повідомляє Польське радіо.


Текст диктанту створила спеціально на конкурс голова комісії, професор Ельжбєта Скорупська-Рачинська, ректорка Академії Якуба з Парадижа в Ґожуві Вєлькопольському: «Це коротке оповідання, сильно насичене різноманітними орфографічними пастками. Диктант своїм змістом завжди звертається до співпраці Прикарпатського університету і нашого вишу».

Учасники конкурсу отримали нагороди, а переможниця – вічне перо. Цього року майстринею польської орфографії стала Дарина Сліпчук з Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.