​В Україні з 1 жовтня знову працюють не всі польські візові центри

З 1 жовтня перестав працювати пункт прийому візових анкет у Рівному. Пункт прийому візових анкет закрився на невизначений термін: до повідомлення.


«Для клієнтів, які вже зареєстровані до ППВА на подачу документів на візу, починаючи з 1 жовтня 2020 р. і далі, просимо зачекати на нову дату реєстрації до ППВА. Наш колцентр зв’яжеться з вами, щойно ППВА відновить свою роботу», - йдеться в інформації, повідомляє сайт Yavp.pl з посиланням на сайт Візового центру Польщі.

Заявників попросили поки що не надсилати до візового центру в Рівному документи на відкриття польської візи, оскільки їхній розгляд розпочнеться лише після відновлення роботи установи.

«З клієнтами, паспорти яких знаходяться у ППВА, ми будемо зв’язуватись в індивідуальному порядку і інформувати щодо способу отримання паспорта», - наголосили у візовому центрі.

Нагадаємо, 28 вересня відновили роботу після тижневої перерви ППВА в Києві та Кропивницькому.

Фото fotolia.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.