​Україна хоче «рукзит», тобто виведення російських військ з українських територій

Україна хотіла б, щоб головним результатом зустрічі лідерів «нормандської четвірки» – Франції, Німеччини, України та росії – став «рукзит», тобто виведення російських військ з українських територій, – заявив у вівторок міністр закордонних справ України Вадим Пристайко, повідомляє Польське радіо.


«Нашим головним очікуванням стосовно зустрічі «нормандської четвірки» є те, що я називаю «рукзитом» - ми хочемо, щоб росія та російські війська покинули Україну», - написав він у Twitter. Лідери країн так званого «нормандського формату» обговорюють врегулювання конфлікту на Донбасі на сході України, який навесні 2014 року був частково атакований проросійськими сепаратистами.

Їх перша зустріч відбулася 2014 року в Нормандії. Останні переговори чотирьох лідерів відбулися у жовтні 2016 року. Наступні заплановані на 9 грудня в Парижі. Якщо це станеться, це буде перша зустріч президента України Володимира Зеленського з президентом росії владіміром путіним.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.