​Кордон між Польщею та Україною на Підкарпатті у 2019 році перетнуло більше людей, ніж 2018 року

Торік польсько-український кордон у Підкарпатському воєводстві перетнуло понад 13 мільйонів 300 тисяч осіб, тобто на 4 відсотки більше, ніж 2018 року. Серед них 11 мільйонів 100 тисяч осіб – громадяни України, які становили 84 відсотки загального пасажиропотоку. Громадян Польщі було лише 1,6 мільйона. Такі дані оприлюднило Бескидське відділення Прикордонної служби, повідомляє Польське радіо.


Найбільше подорожніх пройшло контроль на пункті пропуску Медика-Шегині, вони становили 46 відсотків усього пасажиропотоку. А найбільше транспортних засобів, понад 1 мільйон, перетнуло польсько-український кордон на пункті пропуску Корчова-Краківець – це 39 відсотків усього транспортного потоку.

Прикордонники не дозволили в’їхати до Польщі понад 24 тисячам іноземців, серед яких найбільше було громадян України – 22,5 тисячі. Натомість, на «зеленому кордоні» з Україною затримано загалом 189 осіб, у тому числі 133 мігрантів, які перетнули кордон з метою оселення в країнах Європейського Союзу.

Фото shutterstoc.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.