Минулого року з Польщі в Україну приватно переказали понад 3,5 млрд доларів

У 2019 року українські трудові мігранти переказали до України понад 12 млрд американських доларів - рекордну суму від початку збору статистики. Про це свідчать дані Національного банку України. Найбільше грошей - 3,68 млрд доларів (майже 31 відсоток надходжень в Україну за цією статтею) надійшло з Польщі, повідомляє Польське радіо.


На другому і третьому місцях зі співставними цифрами перебувають росія (1,23 млрд доларів, понад 10 відсотків надходжень) і Чехія (1,11 млрд доларів, понад 9 відсотків надходжень).

Ще в 2015 році ситуація була іншою - з росії надходила понад чверть зароблених українськими трудовими мігрантами грошей, із Польщі - менш, ніж п’ята частина.

Обсяги переказів із країн Євросоюзу в 2019 році склали 7,85 млрд американських доларів, а з країн пострадянського простору - 1,36 млрд доларів.

Грошові перекази трудових мігрантів є важливою статтею надходження валюти в Україну. У 2019 році перекази заробітчан склали 7,8 відсотків ВВП України.

Фото pexels.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За минувшие сутки рашисты ударили Искандером по железной дороге в Смиле - поражена гражданская инфраструктура и логистические сообщения

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.