​У Львівській області закриють чергові три пункти перетину кордону з Польщею - у зв’язку з загальносвітовою пандемією

Про закриття чергових пунктів перетину кордону повідомив під час засідання прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Так, у Львівській області буде закрито пункти перетину кордону з Польщею, а саме: Смільниця-Кросьцєнко, Угринів-Долгобичув та Грушів-Будомєж, передає Польське радіо.


Пропозицію закриття кордонів на засіданні уряду висловив також міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Він підкреслив, що це будуть кордони з Польщею, Молдовою та Румунією. Загалом планується закриття автомобільних і піших пунктів перетину кордону в Устилузі, Смільниці, Грушеві, Угринові, Солотвино, Кельменцях, Брониці, Сокирянах, Паланці та Нових Троянах. Якщо ці пункти буде закрито, то з Польщею буде відкритий лише один пункт перетину кордону – Краківець-Корчова.

З 16 березня Україна закрила всі кордони для іноземців і призупинила роботу більшості кордонних пунктів для пасажирського руху.

Фото polskieradio.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.