​На українсько-польському кордоні утворилися черги вантажівок - приблизно, три сотні автомобілів

На польсько-українському кордоні зростають черги. На в’їзд до Польщі з українського боку чекає приблизно три сотні вантажних автомобілів, а приблизний час очікування становить 20 годин. З польського боку стоїть приблизно 500 вантажівок, а водії чекають на проходження контролю близько 21 години, повідомляє Польське радіо.


До жовтня на прикордонному переході Дорогуськ-Ягодин відбуватиметься ремонт, що і є головною причиною черг на цій ділянці кордону.

У понад двічі коротші черги стоять на переході Гребенне - Рава-Руська. Як на в’їзд, так і на виїзд з країни чекає приблизно по сотні транспортних засобів, а час очікування досягає 10 годин.

Значно коротші черги спостерігаються на кордоні з Білоруссю на переході Корощин-Козловичі. Там на виїзд водії чекають близько чотирьох годин.

Кордон у Дорогуську. Фото Facebook/Straż Graniczna



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.