​У Прикордонній службі Польщі заявили, що обмеження на в'їзд іноземців в Україну не вплине на роботу польських прикордонників

Обмеження в’їзду для іноземців в Україну не впливають на роботу Прикордонної служби Польщі. Про це повідомила підпоручиця Головної комендатури Прикордонної служби Анна Міхальська. Вона додала, що мандрівники, котрі їдуть в Україну, повинні дізнатися чинні умови в’їзду, повідомляє Польське радіо.


У середу, у зв’язку із рівнем захворюваності на коронавірус, український уряд прийняв рішення про введення тимчасової заборони на в’їзд до країни для іноземців. Заборона має бути чинною, за найновішими даними, від опівночі 28 серпня до 28 вересня.

Як зазначила підпоручиця Прикордонної служби Анна Міхальська, рішення українського уряду не вплине на роботу польської Прикордонної служби. «Співпрацівники Прикордонної служби не перевіряють під час прикордонного контролю, хто може в’їхати в Україну. Прикордонний контроль здійснюється з погляду виїзду з території Польщі», - зазначила Міхальська.

Вона додала, що працівники Прикордонної служби перевіряють, чи мандрівники відповідають усім вимогам виїзду з Польщі, зокрема, дійсність та правдивість документу подорожі та те, чи особи немає у базах даних розшукуваних людей, а у випадку іноземців також те, чи не перевищили вони терміну перебування на території Польщі.

«Рішення про те, чи іноземець може в’їхати на терен України, приймають працівники української прикордонної служби. Ми радимо мандрівникам попередньо ознайомитися із правилами, повідомленнями МЗС, посольств та консульств, які умови мають бути дотримані, аби в’їхати в Україну», - зазначила Міхальська.

Нині кордон Польщі з Україною можна перетнути у: Дорогуську, Корчовій, Гребенному, Медиці та у Будомєжі. Натомість у зв’язку із обмеженням, введеними українським урядом, від опівночі 28 серпня в Україну не будуть впускати іноземців.

Обмеження не повинні торкатися осіб, котрі мають дозвіл на проживання, або є членами міжнародних і гуманітарних місій, осіб, котрі проїжджають транзитом, водіїв вантажівок, інструкторів держав НАТО, діячів культури, котрі мають запрошення від установ культури, а також «ряду інших категорій осіб».

Фото creativecommons.org



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.