​Українці вважають Польщу одним із пріоритетів політики своєї країни і найбільше довіряють польському президенту

Українське суспільство вважає Польщу одним із пріоритетів української закордонної політики. Країну над Віслою як важливий напрямок політики вважає майже 9 серед 10 українців. Також польський президент є одним із лідерів, якому довіряють українці серед світових лідерів, повідомляє Польське радіо.


Дослідження на цю тему здійснив аналітичний центр «Нова Європа». З нього випливає, що майже 87% українців очікує поглибленої співпраці України з Польщею. Польща знаходиться на другій позиції після Німеччини, за яку проголосувало 88% українців. Президентові Польщі Анджею Дуді довіряє 48% українців. Його випереджає лише німецька канцлерка Анґела Меркель із майже 60% довіри.

З дослідження також випливає, що майже 67% українців хоче, аби їхня країна вступила до Європейського Союзу, а майже половина – до НАТО. Разом з тим, 42% висловилося за ведення проєвропейських реформ, навіть якщо це не доведе України до членства у ЄС.

Анджей Дуда. Фото KPRP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.