Европарламент продлил миссию Кокса-Квасьневского до саммита в Вильнюсе

misiya prodovgena

 
Конференция Президентов Европейского парламента решила продолжить свою миссию по наблюдению за политическими судебными процессами в Украине во главе с бывшим президентом Европарламента Пэтом Коксом и экс-президентом Польши Александром Квасьневским до саммита Восточного партнерства в Вильнюсе.


Об этом на брифинге в Брюсселе заявил Президент Европарламента Мартин Шульц, сообщают «Конфликты и законы» со ссылкой на пресс-службу «Батькивщины».

«Конференция президентов единогласно приняла решение продлить мандат миссии до начала саммита в Вильнюсе», - подчеркнул он.

«Решение все еще возможно найти», - добавил Мартин Шульц.

В свою очередь Пэт Кокс сообщил, что на следующей неделе миссия вновь посетит Украину.

Как известно, в мае 2012 года было решено создать специальную мониторинговую миссию Европарламента под руководством Пэта Кокса и Александра Квасьневского для изучения ситуации в отношении бывших членов правительства, в частности, бывшего премьер-министра Юлии Тимошенко и экс-министра внутренних дел Юрия Луценко. Миссия Европарламента работает с июня 2012 года.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.