​У Польщі розбився автобус сполучення Познань-Херсон, серед загиблих - 6 українців

Неподалік від міста Ярослав, що у Підкарпатському воєводстві Польщі, у ніч з 5 на 6 березня 2021 року перекинувся рейсовий автобус Познань-Херсон. Є жертви та постраждалі. «Польща. Поблизу Кашице рейсовий автобус Познань-Херсон потрапив у ДТП. 6 громадян України загинули, 15 госпіталізовані», - розповів речник МЗС України Олег Ніколенко, повідомляє Польське радіо з посиланням на Еспресо.TV.


За словами речника МЗС, наразі українські консули виїхали на місце події, де вони «взаємодіють із місцевою владою і лікарями для надання консульської допомоги українцям та з’ясування усіх обставин аварії».

За інформацією Польського радіо, усього у салоні перебувало 57 людей, зокрема двоє водіїв. Понад 30 громадян отримали травми. На рятувальну операцію направили 30 пожежних частин з близько 100 надзвичайників, вони розбирають місце трагедії. 34 постраждалих доставили у лікарні, 18 з них не потребували госпіталізування.

Аварія автобусу Познань-Херсон у Підкарпатському воєводстві. Фото PAP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.