​SkyUp відмовився від рейсу до Польщі з Києва - з продажу зникли квитки за напрямком «Київ-Гданськ»

Авіаперевізник SkyUp прибрав зі своєї сітки вже другий з 4-х раніше запланованих рейсів між Польщею та Україною в літньому сезоні 2021. З продажу зникли квитки за напрямком «Київ-Гданськ». Його повинні були запустити з 5 червня, пoвідoмляє Yavp.pl.


Причиною зникнення квитків стало те, що Державна авіаційна служба України скасувала права SkyUp на обслуговування цього та ще 32-х інших напрямків. В установі наголосили, рішення ухвалили на прохання самої авіакомпанія, яка просто вирішила відмовитися від низки рейсів, у тому числі з Києва до Гданська.

Таким чином, у розкладі SkyUp на літо лишилося тільки два польських напрямки: Київ-Катовіце та Київ-Лодзь.

Раніше SkyUp прибрав зі своєї сітки анонсований маршрут зі Львова до Лодзі. Його повинні були запустити з 4 червня.

Фото Yavp.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.